در حال نمایش 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

تولید محصولات باکیفیت توکویاما در حوزه دندان پزشکی

شرکت توکویاما به طور رسمی در سال 1978 شروع به توسعه و تولید مواد دندانپزشکی کرد. فلسفه آن‌ها توسعه راهکارهای دندانپزشکی نوآورانه با هدف کمک به ارائه محصولات دندانی با کیفیت و راهکارهای پیشرفته در صنعت دندانپزشکی بود.

اکنون این شرکت به کیفیت بالا و نوآوری در تحقیق و توسعه، تمرکز بر بهبود فناوری و ساخت محصولات با کیفیت و پیشرفته مطابق با بالاترین استانداردهای صنعت دندانپزشکی شناخته می‌شود و توانسته به انواع نیازها در صنعت دندانپزشکی پاسخ دهد. توکویاما در راستای تحقیق و توسعه و استفاده از فناوری پیشرفته، نیروهای مجرب و برتر را در تمام بخش‌های خود در سراسر جهان به کار می‌گیرد.

توکویاما با تاریخچه‌ی طولانی و ارائه محصولات با کیفیت و نوآورانه در صنعت دندانپزشکی همواره یکی از برترین و شناخته‌شده ترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات دندانپزشکی در جهان است. کسب جوایز و افتخارات متعدد توسط این شرکت، تائیدی بر تولید محصولات باکیفیت بالا توسط این شرکت است.

محصولات دندانپزشکی توکویاما

شرکت دندانپزشکی توکویاما شرکتی باسابقه و معتبر در تولید طیف گسترده‌ای از محصولات دندان‌پزشکی مطابق با استانداردهای جهانی است که اکثر این محصولات در دسته‌بندی خود، بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

محصولات باکیفیت و مشهور این شرکت شامل موارد زیر است:

  • رزین‌های کامپوزیت دندانی
  • روکش دندان
  • مواد پرکردن دندان
  • سیستم‌های چسبندگی دندانی
  • محصولات مراقبت از لثه
  • محصولات فیلم‌زنی و محصولات ضدعفونی کننده
  • تجهیزات و وسایل دندانپزشکی
  • ایمپلنت‌ها
  • سیستم‌های رادیوگرافی
  • لوازم جراحی

خانواده استلایت این شرکت یکی از محصولاتی است که به دلیل زیبایی و هندلینگ فوق‌العاده شهرت پیدا کرده است. به طوریکه Estelite Sigma Quick تولیدشده آن همچنان در راس بهترین کامپوزیت جهانی قرار دارد. محصولات این شرکت در بیش از 90 کشور در سراسر جهان قابل دسترسی هستند.

جدول زمانی عرضه محصولات برند توکویاما

2019 راه‌اندازی خط تولید OMNICHROMA، یک کامپوزیت جهانی انقلابی با تنوع رنگ که با هر بیمار و تقریباً هر موردی مطابقت دارد.

راه‌اندازی Estelite Universal Flow، نوعی کامپوزیت روان با استحکام فوق‌العاده، موجود در سه فیلتر. (نوامبر)

معرفی EsteCem II، یک سمان رزینی دوال کیور بسیار ظریف و زیبا، به بازار ایالات متحده. (اکتبر)

2018 معرفی توکویاما یونیورسال باند،  نسل هشتم سلف کیور، به بازار ایالات متحده. (ماه می)
2015 معرفی Shield Force Plus، یک ضد حساسیت بر پایه رزین برای درمان حساسیت بیش از حد عاج و حساسیت پس از عمل.

عرضه Sofreliner Tough، یک ماده رلاین پروتز نرم با نرمی ثابت و دوام عالی، در انواع متوسط ​​و نرم

2012 معرفی Estelite Omega، یک کامپوزیت زیبایی چندرنگی که توسط دکتر نیوتن فهل جونیور با همکاری تیم تحقیق و توسعه دندانپزشکی توکویاما ساخته شده است.
2009 عرضه Bond Force، نسل هفتم چسب سلف اچ تک مرحله‌ای متنوع
2007 تولید Estelite Sigma Quick، نسخه بهبودیافته کامپوزیت Estelite Sigma، با 1/3 زمان کیور و 90 ثانیه زمان کار
2005 عرضه نسل دوم Estelite Flow Quick با کاهش زمان کیور و 90 ثانیه زمان کار
2004 معرفی Estelite Sigma، یک کامپوزیت جهانی با لایت کیور با خواص بهبود یافته و طیف وسیعی از شیدها.
2002 عرضه Tokuyama Rebase II به‌عنوان نسخه بهبودیافته‌ای از مواد رلاین پروتز سخت، با زمان کیورینگ سریع‌تر و جلاپذیری بیشتر
2001 معرفی Bistite II DC، یک نسخه بهبود یافته از سمان رزین چسبنده سلف اچ Tokuyama Dental.
2000 عرضه اولین کامپوزیت‌ها از خط Palfique
1999 عرضه One Up Bond، یک عامل اتصال‌دهنده نسل ششم نوع II
1998 معرفی Bistite، یک سمان رزینی چسبنده سلف اچ، دوال کیور
1995 عرضه Mac Bond II، دومین عامل باندینگ در سبد محصولات Tokuyama Dental
1993 عرضه پرایمر سرامیکی توکوسو، پرایمری برای بهبود چسبندگی سرامیک و رزین

معرفی Tokuso Rebase MR، باند، پرایمری برای چسباندن اکریلیک‌های سلف کیور با فلزات.

1991 عرضه نسل دوم Palfique
1989 معرفی مک باند، اولین عامل باندینگ Tokuyama Dental
1988 معرفی Tokuso Rebase، نوعی رزین ضد حساسیت برای اصلاح و ترمیم دندان مصنوعی
1983 عرضه Palfique، اولین کامپوزیت سلف کیور و سلف میکس.

تاریخچه برند توکویاما

شرکت توکویاما (Tokuyama Corporation) یک شرکت ژاپنی تولیدکننده مواد شیمیایی و محصولات دندانپزشکی است که توانسته به یکی از پیشروان صنعت دندانپزشکی دنیا تبدیل شود. به طوریکه در حال حاضر محصولات آن در بیش از ۹۰ کشور جهان به فروش می‌رسند.

توکویاما در طول تاریخچه بیش از 90 ساله خود، همواره در حال تغییر، چالش و نوآوری بوده است که نتیجه تکیه نکردن بر دستاوردهای گذشته و تلاش بی وقفه در راستای فناوری‌های جدیدتر و بهتر است. در حالی‌که نام توکویاما و محصولات ترمیمی پیشرفته آن برای بسیاری از متخصصان دندانپزشکی شناخته شده، بسیاری از آن‌ها با تاریخچه این شرکت آشنا نیستند. در ادامه به مطالعه تاریخچه و محصولات با کیفیت این برند خواهیم پرداخت.

نزدیک به یک قرن فعالیت برند توکویاما

شرکت توکویاما برای نخستین بار در سال 1918 در ژاپن تحت عنوان شرکت نیهون سودا کوگیو و با هدف تولید محصولاتی برای بهبود زندگی مردم تأسیس شد. موسس این شرکت، کاتسوجیرو ایوای بود که ابتدا چرخ تولید خاکستر سودا را در این شرکت راه‌اندازی کرد.

توکویاما در واکنش به افزایش آگاهی نسبت به محیط زیست و پیشرفت‌های سریع در انقلاب دیجیتال به تدریج دامنه محصولات خود را گسترش داد و تولیدات آن طیف گسترده‌ای از مواد شیمیایی خاص از جمله محصولات دندانپزشکی را شامل شد. در نهایت نزدیک به یک قرن دستاورد و دانش این شرکت در حوزه شیمی به بخش دندانپزشکی منتقل شد تا آینده تولید محصولات مبتکرانه در حوزه دندانپزشکی را شکل دهد.

در حال حاضر شرکت توکویاما دنتال با داشتن کارخانه‌ها و شرکت‌های تابعه در سراسر جهان و بیش از 5800 کارمند، یکی از بزرگترین و پیشرفته‌ترین تولیدکنندگان مواد دندانپزشکی در جهان بشمار می‌رود. این شرکت در بیش از 30 کشور با بیش از 100 نمایندگی در سراسر جهان فعالیت می‌کند و سالانه بالغ بر 3 میلیارد دلار درآمد دارد. محصولات آن در بیش از 90 کشور جهان عرضه می‌شود.

دفتر مرکزی توکویاما در چیودا کو، توکیو، ژاپن قرار دارد و در سراسر ژاپن، چین، کره جنوبی، تایوان، سنگاپور، ایالات متحده و آلمان دارای شرکت‌های تابعه است. این شرکت که قبلاً با نام توکویاما نیهون سودا کوگیو شناخته می‌شد، در آوریل 1994 نام خود را به شرکت توکویاما تغییر داد.

شرکت توکویاما یک شرکت پیشرو در عرصه تولید محصولات دندانپزشکی باکیفیت و پیشرفته است. این شرکت با بیش از یک قرن تجربه و دانش و تمرکز بر تحقیق و توسعه در راستای ارائه محصولات باکیفیت، توانسته سهم زیادی از بازار محصولات دندانپزشکی در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد.

طیف گسترده محصولات دندانپزشکی این شرکت مواردی چون چسبنده‌های دندانی، کامپوزیت‌ها، سمان‌ها، مواد قالبگیری، تجهیزات و وسایل دندانپزشکی و دیگر محصولات مراقبتی بهداشت دهان و دندان را در بر می‌گیرد. محصولات این شرکت در بیش از 90 کشور در سراسر جهان قابل دسترسی هستند.

دنتیوا با هدف رفع نیازهای دندانپزشکان محترم در زمینه مواد و تجهیزات دندانپزشکی اورجینال خارجی و ایرانی فعالیت خود را شروع کرده است. فروشگاه اینترنتی دندانپزشکی دنتیوا نماینده فروش محصولات برندهای مطرحی چون بیسکو، اف جی ام، کبالت، آنجلوس و … است و با برندهای مطرح ایرانی نیز همکاری می‌کند.