در حال نمایش 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

حوزه دندانپزشکی شرکت کوراری

شرکت کوراری در سال 1973 باهدف مدیریت انتشار مواد شیمیایی در حوزه دندان شروع به فعالیت کرد. در سال 1978 شرکت کوراری یک ماده باندینگ و پرکننده دندان از مونومر چسبی بانام باند کوراری برای حفظ محیط‌زیست و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تولید کرد. این شرکت محصولات وسیعی برای زیبایی، ترمیم و معاینه دندان ارائه می‌دهد. محصولات برند کوراری در حوزه دندانپزشکی بسیار باکیفیت بوده و همواره مورد استفاده دندان‌پزشک‌ها در سراسر جهان است.

محصولات برند کوراری Kuraray دندانپزشکی

کمپانی کوراری، محصولات وسیعی از مواد و تجهیزات دندانپزشکی را با بهترین کیفیت و به‌روزترین فرمولاسیون در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از محصولات برند کوراری در حوزه دندانپزشکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • انواع باندینگ دندانپزشکی
 • کامپوزیت کوراری
 • کامپوزیت فلو کوراری
 • لاینر باند کوراری
 • چسب پاناویا
 • سمان پاناویا

باندینگ دندانپزشکی

جدیدترین باندینگ دندانپزشکی ترمیمی بانام CLEARFIL SE PROTECT تولید برند کوراری است. این محصول ازنظر خواص فیزیکی و ویژگی‌های مشابه SE BOND است. از مزیت‌های این باندینگ می‌توان به حداکثر محافظت در برابر نشت حاشیه‌ای، استحکام باند عاج بسیار عالی و دکلسیفیکاسیون عاج (خروج حداقلی مواد آهکی از عاج) اشاره کرد.

کامپوزیت کوراری

تنها کامپوزیت هیبریدی مورد تائید ویتا، کامپوزیت کوراری است. در ادامه به چند ویژگی از کامپوزیت کوراری می‌پردازیم: هارمونی رنگ، انتخاب اپاسیته، کاملاً مطابق بارنگ دندان، قابلیت کاربرد تکنیک تک و چندلایه، عدم‌تغییر رنگ و شفافیت پس از درمان، قابلیت استفاده در دندان‌های خلفی و قدامی، دارای رنگ سفید (w) و بسیار سفید (xw)، خاصیت light diffution (انکسار نور کاملاً مطابق با دندان) پالشینگ و هندلینگ بسیار عالی با شفافیت پایدار، مقدار فیلر 87 درصد وزنی. برخلاف کامپوزیت‌های معمولی که بر اساس درجه رنگ انتخاب می‌شوند در این مدل انتخاب رنگ مناسب بر اساس طیف‌های رنگی است. خرید کامپوزیت از دنتیوا

سمان پاناویا

سمان رزینی دوال کیور پاناویا یک سمان پاناویا محبوب از محصولات برند کوراری است. این محصول یک سمان رزینی به معنای خود اچ شونده و همچنین دوال کیور بوده ینی هم با نور و هم طور خودبه‌خود سفت می‌شود. این سمان دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که آن را از سمان های رزینی دیگر متمایز کرده است.

کاربرد سمان رزینی دوال کیور پاناویا

شرکت کوراری برای سهولت کار دندان‌پزشک‌ها در هنگام استفاده از این محصول، آن را به روشی تولید کرده که به‌راحتی و با سرعت در سرنگ‌های دوبل توسط سری مخلوط کننده ترکیب می‌شوند. همچنین اضافه‌های این مدل سمان به‌آسانی از محل موردنظر پاک می‌شوند.

ویژگی‌های سمان رزینی دوال کیور پاناویا

این محصول برند کوراری دارای ویژگی‌ها و مزایای بسیاری است. در ادامه به چند ویژگی از سمان رزینی دوال کیور پاناویا اشاره می‌کنیم.

 1. قدرتمندترین سمان رزینی دو برابر سمان (Panavia F2.0)
 2. دارای قدرت چسبندگی قوی
 3. عدم‌تغییر رنگ در هنگام درمان‌های زیبایی
 4. دارای قدرت چسبندگی قوی
 5. سمان گذاری اینله و آنله دوال کیور
 6. باندینگی مناسب برای ونیرهای پرسلن
 7. دارای 5 شید رنگی متنوع
 8. عدم حضور آمین در ترکیب

قیمت محصولات کوراری

شرکت کوراری با استفاده از فناوری‌های پیشرفته متعهد به توسعه محصولات تجاری باهدف حفظ محیط‌زیست و افزایش کیفیت زندگی در سراسر دنیا شده است. با توجه به تاریخچه شرکت کوراری، حوزه دندانپزشکی این شرکت با تولید محصولات نوآورانه کوراری با فناوری‌های پیشرفته به برندی قابل‌اعتماد در صنعت دندانپزشکی تبدیل‌شده است. در صورت هرگونه سؤال یا شناخت بیشتر محصولات برند کوراری با کارشناسان ما در ارتباط باشید. همینطور برای خرید محصولات برند کوراری سایت دنتیوا، مرجع فروش مواد دندانپزشکی اورجینال و با کیفیت در خدمت شماست.

تاریخچه برند کوراری (kuraray)

شرکت کوراری یک شرکت صنایع شیمیایی است؛ که در سال 1926 بانام کوراشیکی کنشوکو باهدف تولید الیاف ریون در ژاپن تأسیس شد. این شرکت با تولید تجاری الیاف پلیوینیل الکل (PVA) برای اولین بار در جهان بانام تجاری Kuralon فعالیت نمود. شرکت کوراری با خرید دانش فنی شرکت هوخست آلمان به حوزه تولید الیاف پلی‌استر بانام تجاری Callvela نیز وارد شد. تاریخچه برند کوراری در حوزه تولید صنایع پلیمری بسیار گسترده است و همچنان در حوزه صنعت نساجی و تولید الیاف مصنوعی بسیار مقاوم، از پلی آریالت بانام تجاری Vectran فعالیت دارد. دفاتر شرکت کوراری در سرتاسر دنیا فعال هستند و دفتر مرکزی این شرکت در توکیو ژاپن قرار دارد. در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر محصولات برند کوراری می‌پردازیم بنابراین تا انتها با ما همراه باشید.

حوزه فعالیت شرکت کوراری

شرکت کوراری صنعت الیاف مصنوعی ژاپن را پایه‌گذاری کرد. فعالیت و تجارت اصلی این شرکت، تولید و فروش مواد شیمیایی ویژه، فیبر و رزین است. بخش ونیل استات با فروش فیلم‌ها و رزین‌های پلاستیکی به صنایع بسته‌بندی مواد غذایی و الکترونیک، بیشترین درآمد را نسبت به دیگر محصولات برند کوراری برای این شرکت کسب می‌کند. شرکت کوراری همچنین در صنعت پوشاک و محصولات دارویی، پزشکی و دندان‌پزشکی نیز فعالیت دارد.

 حوزه پوشاک و دارویی شرکت کوراری

شرکت کوراری چرم مصنوعی، رزین‌های ویژه و مواد شیمیایی خوب و پارچه های نبافته مورداستفاده در صنعت پوشاک را ارائه می‌دهد. این شرکت محصولات دارویی و پزشکی مانند دیالیز را در حوزه فعالیت خود دارد.

نمایش بیشتر